Dzisiaj mamy: Środa, 19 Wrzesień 2018

Wejherowianie w sparingu ulegli wiceliderowi I ligi

Poniedziałek, 29 Styczeń 2018

Wejherowianie w sobotnim sparingu ulegli wiceliderowi I ligi, Odrze Opole, 1:2, tracąc drugą bramkę w ostatnich minutach meczu. Kolejnego gola w zimowych przygotowaniach zdobył z kolei Mikołaj Gabor.

Gryf Wejherowo – Odra Opole 1:2 (0:0)

Bramki: 54′ M.Gabor – 64′ R.Trznadel, 89′ S.Skrzypczak

GRYF: (skład wyjściowy + rezerwowi) Wiesław Ferra – Dawid Leleń, Przemysław Kamiński, Paweł Brzuzy, Mateusz Goerke, Łukasz Nadolski, Mikołaj Gabor, Paweł Czychowski, zawodnicy testowani

Odra: (I połowa) Tobiasz Weinzettel – Rafał Brusiło, Aleksander Kowalski, Václav Cverna, Łukasz Winiarczyk – Marek Gancarczyk, Sebastian Bryłka, Mateusz Peroński, Filip Żagiel, Mateusz Marzec – Bartłomiej Maćczak. (II połowa) Maciej Styrczula (71 Maciej Turek) – Robert Trznadel, Martin Baran, Mateusz Bodzioch, Łukasz Winiarczyk (65 Rafał Brusiło) – Tomáš Mikinič, Jakub Habusta, Tomasz Wepa, Rafał Niziołek, Marcin Wodecki – Szymon Skrzypczak