Dzisiaj mamy: Wtorek, 20 Marzec 2018

Reklama

Nasz portal to nowoczesny, przejrzysty i obiektywny przegląd lokalnych wydarzeń. Dostarczamy darmową dawkę informacji i komentarzy na temat wydarzeń społecznych, politycznych sportowych i kulturalnych. Wciąż rosnące grono stałych czytelników oraz szybki rozwój portalu to nasze główne atuty.

Oferujemy możliwość zamieszczenia reklamy, tekstów sponsorowanych, linków w naszym portalu na stronie głównej czy na wybranej podstronie. Proponujemy również inne formy współdziałania. Są to patronaty, działania PR, filmy promocyjne, konkursów i innych wydarzeń specjalnych.

Wychodzimy również naprzeciw małym firmą, które nie mogą przeznaczyć dużych funduszy na kampanie promocyjną stworzyliśmy dział MINI REKLAMY.

Jesteś zainteresowany reklamą? Skontaktuj się z nami pod adres reklama@male-trojmiasto.pl

Pamiętaj! Im dłużej reklama jest wyświetlana, tym szybciej pojawią się klienci! Dobrym pomysłem jest łączenie baneru reklamowego z innymi formami reklamy na naszym portalu.

Płatność za reklamę przelewem lub gotówką na podstawie wystawionej faktury vat do 10 dni od pojawienia się reklamy w portalu.

Pozostałe formy reklamy

  • Promowane linki: 100 zł miesięcznie
  • Artykuł sponsorowany: 300 zł
  • Stały Partner portalu od 1000 zł miesięcznie
  • Patronat indywidualny: cena do negocjacji