Dzisiaj mamy: Środa, 26 Luty 2020

Puchar Polski w kickboxingu odbędzie się w Luzinie

Piątek, 31 Styczeń 2020

Ponad 200 zawodników spodziewają się organizatorzy Pucharu Polski w kickboxingu oraz Mistrzostw województwa pomorskiego w kickboxingu. Dnia 1 marca rozpocznie się rywalizacja w kategoriach kadet i junior w dyscyplinie kickboxing.

Organizatorami wydarzenia są: Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe, Kaszubskie Towarzystwo Sportowo-Kulturalne z Luzina oraz Okręgowy Pomorski Związek Kickboxingu. Zawody pn. KASZUB CUP KICKBOXING ściągną śmietankę młodych i obiecujących kickboxerów z całej Polski.

- To pierwszy tak duży turniej kickboxingu w w Powiecie Wejherowskim. Rywalizacja będzie przebiegać aż na 4 matach. Jest to impreza jednodniowa, jednak już w przeddzień zawodów zjadą się zawodnicy i trenerzy, celem kontroli i rejestracji. Zgłoszenia na imprezę poprzez system zgłoszeń na stronie Polskiego Związku Kickboxingu odbywają się do dnia 26 lutego - tłumaczy główny inicjator tej imprezy, Rafał Karcz. Dla organizatorów jest to bardzo duże przedsięwzięcie organizacyjne i finansowe - przyznaje Karcz.

Jak się dowiedzieliśmy turniej dofinansuje Starostwo, a także być może Urząd Marszałkowski w Gdańsku. Ponadto swoją cegiełkę do organizacji Pucharu Polski dołoży oczywiście Gmina Luzino, która od lat wspiera kickboxerów GOSRiT Luzino, gdzie szkoleniowcem jest na co dzień Rafał Karcz. 

Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe zachęca również do współpracy Sponsorów, którzy chcieliby zareklamować się podczas tego widowiska. W razie chęci współpracy, prosimy o kontakt z Rafałem Karcz, tel. 695 650 914

Nasz portal został partnerem medialnym Pucharu Polski w Luzinie. Co ważne, dnia 1 marca od godzin porannych wstęp na zawody jest BEZPŁATNY, nie obowiązują bilety wstępu, tak więc wszystkich chętnych zapraszamy na Halę Widowiskowo-Sportową GOSRiT, aby zobaczyć pojedynki kadetów (do lat 16) oraz juniorów (do lat 19) w kickboxingu.

- Puchar Polski odbędzie się w formule pointfighting - walka przerywana, natomiast towarzyszące walki o Mistrzostwo woj. Pomorskiego, organizowane równolegle, będą toczyć się w walce ciągłej kick-light (walka z kopnięciami low kick). - informuje Karcz.

Organizatorzy zapewniają dodatkowo zawody dla dzieci, które odbędą się na zasadach walki na pianki. W tym turnieju startować będą dzieci do lat 10 i co ważne - do zabawy na pianki zgłosić można każde dziecko, które ukończyło 4 rok życia. Zapowiada się ciekawe widowisko sportowe, na które jako partner medialny serdecznie zapraszamy! 

Komunikat turnieju i informacje dot. zgłoszeń itp. znajdują się na stornie Polskiego Związku Kickboxingu lub TUTAJ

Ruszyła również strona zawodów - TUTAJ

Komentarze
Reklama