Dzisiaj mamy: Poniedziałek, 16 Lipiec 2018

Nowe, atrakcyjne osiedle przy ul. Radosnej w Bojanie

Środa, 22 Marzec 2017

Przy ul. Radosnej w Bojanie powstaje nowe osiedle szeregowców. Wszystkie mieszkania mają powierzchnię ok. 80 m2. To właśnie tyle, ile potrzeba do komfortowego funkcjonowania niewielkiej rodziny. Zobacz, czym będą mogli cieszyć się przyszli mieszkańcy osiedla Bojano II.

Zamieszkaj w dogodnej lokalizacji

Nowe Osiedle Bojano II położone jest przy ul. Radosnej w Bojanie. To kameralna miejscowość, będąca doskonałym miejscem do życia dla wszystkich tych, którzy na co dzień pracują w Gdyni lub Małym Trójmieście Kaszubskim. W miejscowości zlokalizowany jest zespół szkół, kościół, liczne sklepy, pizzeria, restauracja oraz  przychodnia zdrowia. Co więcej, osiedle Bojano II mieści się z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Aby wyjść na łono natury, wystarczy zaledwie kilka minut spokojnego spaceru. To miejsce, w którym czas płynie wolniej.

Komfortowe mieszkanie dla rodziny

Wszystkie mieszkania na osiedlu Bojano II składają się z parteru i poddasza. Każde z nich ma około 80 m2 powierzchni. Na parterze wydzielony jest przestronny salon z aneksem kuchennym oraz niewielka łazienka. Na piętrze natomiast znalazło się miejsce na sypialnie, dwa pokoje oraz większą łazienkę. Wszystkie nieruchomości zostały wykończone drzwiami antywłamaniowymi oraz są wyposażone w pełną instalację elektryczną. We wnętrzach znajdują się także przyłącza niezbędne do instalacji białego montażu oraz AGD.

Za inwestycję Osiedle Bojano II odpowiedzialna jest bolszewska firma Stalem. Warto także zaznaczyć, że każde z mieszkań zostało wycenione na jedynie na niespełna trzysta tysięcy złotych.

 

Komentarze