Dzisiaj mamy: Środa, 24 Kwiecień 2019

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych

Wtorek, 2 Kwiecień 2019

W dniu 27.03.2019 roku na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie, odbyły się  Powiatowe Igrzyska Dzieci, Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Powiatowa Licealiada w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Zawody te były eliminacją do Finałów Wojewódzkich, które odbędą się 05.04.2019 roku w Człuchowie. W rywalizacji wzięło udział ponad 400 zawodników i zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. Poziom sportowy zawodów był bardzo wysoki i pozwala mieć nadzieję na uzyskanie dobrych wyników w finałach wojewódzkich. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone medalami i dyplomami które wręczał: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie –Andrzej Byczkowski.  Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

Igrzyska Dzieci:

Dziewczęta:

  1. Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie
  2. Szkoła Podstawowa w Bojanie
  3. Szkoła Podstawowa w Gniewinie
  4. Szkoła Podstawowa w Sychowie
  5. Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi
  6. Szkoła Podstawowa w Orlu
  7. Szkoła Podstawowa nr 9 w Wejherowie

Klasyfikacja indywidualna: dziewczęta młodsze (rocznik 2008 i młodsze)

  1. Oliwia Rolbiecka – Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie
  2. Zuzanna Oleszek – Szkoła Podstawowa w Gniewinie
  3. Anna Gajewska– Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie

Klasyfikacja indywidualna: dziewczęta starsze (rocznik 2006 - 2007)

  1. Paulina Urban – Szkoła Podstawowa w Bojanie
  2. Róża Rynkiewicz– Szkoła Podstawowa w Bojanie
  3. Kornelia Stępińska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie

Chłopcy:

  1. Szkoła Podstawowa w Bojanie
  2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie
  3. Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie
  4. Szkoła Podstawowa w Gniewinie
  5. Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi
  6. Szkoła Podstawowa w Sychowie
  7. Szkoła Podstawowa w Gościcinie

Klasyfikacja indywidualna: chłopcy młodsi (rocznik 2008 i młodsi)

  1. Mateusz Wasilewski  – Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie
  2. Mateusz Kunikowski – Szkoła Podstawowa w Bojanie
  3. Fabian Gaffke – Szkoła Podstawowa w Bojanie

Klasyfikacja indywidualna: chłopcy starsi (rocznik 2006 - 2007)

  1. Antoni Kubacki   – Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie
  2. Mateusz Borski   – Szkoła Podstawowa nr 8 w Wejherowie
  3. Konrad Hinz – Szkoła Podstawowa w Gościcinie

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta

  1. Szkoła Podstawowa  nr 4 w Redzie
  2. Szkoła Podstawowa w Bojanie
  3. Szkoła Podstawowa w Bolszewie
  4. Salezjańska Szkoła Podstawowa w Rumi
  5. Szkoła Podstawowa nr 9 w Wejherowie

Klasyfikacja indywidualna:

  1. Daria Domżalska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi
  2. Weronika Oryl – Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie
  3. Małgorzata Górska – Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie

Chłopcy

  1. Szkoła Podstawowa nr 8 w Wejherowie
  2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie
  3. Szkoła Podstawowa w Bolszewie
  4. Salezjańska Szkoła Podstawowa w Rumi
  5. Szkoła Podstawowa w Gniewinie
  6. Szkoła Podstawowa w Bojanie

Klasyfikacja indywidualna:

  1. Patryk Mróz - Salezjańska  Szkoła Podstawowa w Rumi
  2. Jakub Godlewski – Szkoła Podstawowa nr 8 w Wejherowie
  3. Michał Wiśniewski – Szkoła Podstawowa nr 9 w Wejherowie

Licealiada

Dziewczęta

1. Powiatowy Zespół Szkół  nr 4 w Wejherowie

2. Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Rumi

3. Powiatowy Zespół Szkół  nr 2 w Wejherowie

4. Powiatowy Zespół Szkół  nr 1 w Wejherowie

5. Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie

6. Powiatowy Zespół Szkół w Redzie

7. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi

Klasyfikacja indywidualna:

  1. Aleksandra Dominik  – PZS nr 4 w Wejherowie
  2. Kamila Domarus  – PZS nr 4 w Wejherowie
  3. Dominika Dopke– PZS nr 4 w Wejherowie

Chłopcy

1. Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Rumi

2. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Wejherowie

3. Powiatowy Zespół Szkół  nr 1 w Wejherowie

4. Powiatowy Zespół Szkół nr 4 w Wejherowie

5. Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie

7. Powiatowy Zespół Szkół w Redzie

8. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi

Klasyfikacja indywidualna:

  1. Dawid Darga – PZS nr 3 w Wejherowie
  2. Maciej Koszałka – PZS nr 2 w Wejherowie
  3. Grzegorz Żurek – PZS nr 1 w Rumi
Komentarze
Reklama