Dzisiaj mamy: Poniedziałek, 26 Sierpień 2019

Mikołajki w Wejherowie tradycyjnie już na Placu Jakuba Wejhera

Środa, 28 Listopad 2018

Tradycyjnie, jak co roku, 6 grudnia o godzinie 16.00 na Placu Jakuba Wejhera w Wejherowie odbędzie się spotkanie grzecznych dzieci i nie tylko ze Świętym Mikołajem.

W tym wyjątkowym dniu z pewnością każdemu uda się poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Główną atrakcją niewątpliwie będzie spotkanie z brodatym Świętym, którego twarz może wydać się niektórym znajoma, ale nie zabraknie też wielu innych atrakcji.

W programie znajdą się przygotowane przez Wejherowskie Centrum Kultury liczne zabawy i konkursy z nagrodami.

Rozstrzygnięty zostanie konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową zorganizowany przez Dział Promocji Urzędu Miejskiego w Wejherowie.

Teatr Pana O., czyli grupa aktorów i animatorów doświadczonych w zabawianiu najmłodszych, przygotował specjalnie na tę okazję wyjątkowy spektakl "Święta Maszy i Niedźwiedzia".

Masza od dawna psoci Niedźwiedziowi, a on cierpliwie to znosi. Pewnego dnia puka do ich domku sam Święty Mikołaj, który jak co roku, odwiedza Niedźwiedzia przed rozdawaniem prezentów. Zaskoczony obecnością Maszy przedstawia się i zaczyna pogawędkę z przyjacielem.

Biedny Mikołaj, nie wie co go czeka ze strony pomysłowej Maszy. Tylko zaraz, zaraz... Czy przez te tarapaty, w które wpędzi Masza Mikołaja prezenty dojdą na czas do grzecznych dzieci? O tym przekonamy się już 6 grudnia!

Komentarze
Reklama