Dzisiaj mamy: Piątek, 15 Grudzień 2017

Gryf Wejherowo zremisował z Siarką Tarnobrzeg

Niedziela, 24 Wrzesień 2017

W sobotnim meczu drugiej ligi piłkarskiej Gryf Wejherowo zremisował z Siarką Tarnobrzeg 2:2 (1:2)

Bramki w tym spotkaniu zdobyli: 0:1 Jakub Księżniakiewicz 20, 1:1 Mikołaj Gabor 25, 1:2 Mateusz Broź 33, 2:2 Krzysztof Wicki 65.

Gości dobrze i odważnie rozpoczęli spotkanie. Już w pierwszych kilku minutach stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji do objęcie prowadzenia. Na szczęście wejherowskiemu bramkarzowi dopisywało szczęście. Zabrakło go jednak w 19 minucie meczy kiedy to padła pierwsza bramka dla gości, Lelenia pokonał Księżniakiewicz. Żółto-czarni dość szybko wyrównali. Już w 25 minucie do bramki gości trafił Gabor. Mimo małe przewagi Gryfa nie udało się utrzymać remisu do końca pierwszej połowy. Piłkarze Siarki skutecznym atakiem w 33 minucie doprowadzili do prowadzenia. A bramkę na 1:2 zdobył Broź.

Po zmianie stron gryficie osiągnęli znaczącą przewagę, a gol dla wejherowian wisiał w powietrzu i padł on w 65 minucie po strzale Krzysztofa Wickiego. Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 2-2

Gabor 25', Wicki 65' - Księżniakiewicz 19', Broź 33'

Gryf: Leleń - Regliński, Banaszak (46.Kamiński), Wicki, Goerke - Gabor, Wicon, Nadolski - Trąbka - Gierszewski, Okuniewicz

Siarka: Dybowski – Kubocki, Księżniakiewicz, Witasik – Grzesik, Płatek, Czyżewski, Dawidowicz – Broź, Mikita, Janeczko