Dzisiaj mamy: Niedziela, 31 Maj 2020

FAQ/Najczęściej zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy listę najczęscie zadawanych pytań. Nie znalazłeś odpowiedzi? Napisz na pytanie@male-trojmiasto.pl

Czy mogę wysłać artykuł lub zdjęcia do publikacji?

Oczywiście. jesteśmy po to by pomagać czytelnikom we współtworzeniu swojej lokalnej społeczności. Widziałeś wypadek, spotkało cię szczęście i chcesz się nim podzielić? Urodziło Ci się dziecko, widziałeś zaskakującą promocję? Nie zwlekaj. Przekaż swoje spostrzeżenia innym, tak by mogli być równie szczęśliwi (lub nieszczęśliwi) jak Ty !

Nie umiem znaleźć żądanej treści na stronie?

Jeżeli się zgubiłeś, lub szukasz czegoś specjalnego, skorzystaj z wyszukiwarki w prawym górnym rogu serwisu. Jeżeli nadal nie umiesz znaleźć poszukiwanej przez siebie treści, skorzystaj z mapy serwisu, która poprowadzi Cię intuicyjnie po drogach informatycznego świata male-trojmiasto.pl.

Jestem przedsiębiorcą i chce uskutecznić sprzedaż moich produktów i usług w Internecie. Jak zacząć?

Internet stanowi najbardziej rozwijające się medium na świecie. Nie może Cię w nim zabraknąć. Wypełnił formularz kontaktowy a my niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy, przedstawiając optymalną propozycję reklamową. Bądź rozpoznawalny, wyróżnij się z tłumu innych przedsiębiorców. Pomożemy Ci znaleźć optymalną drogę do reklamowego sukcesu w sieci. Nie zapominaj również o papierowym wydaniu. Stanowi świetne uzupełnienie. Uzupełnienie trafiające do 5.000 ludzi w regionie.

Chce pomóc we współtworzeniu portalu? Jestem dziennikarzem i chciałbym rozpocząć przygodę z portalem? Gdzie, jak i kiedy?

Chcesz dołączyć do naszej medialnej rodziny? Napisz do nas wiadomość, załącz CV i przykładowy tekst, a my niezwłocznie się do Ciebie odezwiemy proponując spotkanie. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy adres e-mail: rekrutacja@male-trojmiasto.pl. Przyłącz się, nie czekaj.

Do kogo po patronat medialny?

Jak do kogo? Do male-trojmiasto.pl :) Przygotujemy świetną relację, wyślemy fotografów, kamerzystów i dziennikarzy. Czego chcieć więcej?