Dzisiaj mamy: Sobota, 23 Wrzesień 2017

Cenny remis z mocną drużyną

Poniedziałek, 21 Sierpień 2017

Wejherowianie po 4. kolejce spotkań w II lidze w dalszym ciągu pozostają bez zwycięstwa, ale w starciu z mocnym ŁKS-em Łódź zdobyli punkt.

Na prowadzenie jako pierwsi wyszli żółto-czarni za sprawą Łukasza Nadolskiego, który w 18. minucie wykorzystał rzut karny. Jednak jeszcze przed przerwą, w 32. minucie, wyrównał i tym samym ustalił wynik spotkania, również za sprawą rzutu karnego, Jewhen Radionow.

Kolejny pojedynek WKS rozegra już w najbliższą środę w Elblągu, gdzie przeciwnikiem będzie Olimpia. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Z kolei na Wzgórze Wolności zawodnicy powrócą za równo za tydzień – w sobotę, 26-ego sierpnia o godzinie 16:00 podejmą Wartę Poznań.

Gryf Wejherowo – ŁKS Łódź 1:1 (1:1)

Bramki: 18′ Ł.Nadolski (rzut karny) – 32′ J.Radionow (rzut karny)

GRYF: (skład wyjściowy) 12. Wiesław Ferra – 7. Paweł Brzuzy, 9. Krzysztof Wicki, 3. Przemysław Kamiński, 11. Mateusz Goerke – 17. Mikołaj Gabor, 4. Łukasz Nadolski, 15. Piotr Kołc, 10. Jacek Wicon, 14. Rafał Maciejewski – 20. Hieronim Gierszewski.

ŁKS: Michał Kołba – Kamil Rozmus (67 Damian Guzik), Kamil Juraszek, Maksymilian Rozwandowicz, Bartosz Widejko (46 Paweł Pyciak) – Jakub Kostyrka, Przemysław Kocot, Patryk Bryła (80 Damian Nowacki), Krystian Pieczara (61 Mateusz Gamrot), Piotr Pyrdoł – Jewhen Radionow