Dzisiaj mamy: Wtorek, 16 Październik 2018

Biegacz z Redy w czołówce Tyskiego Półmaratonu

Wtorek, 4 Wrzesień 2018

30 letni mieszkaniec Redy Sebastian Wąsicki stanął na podium VII Półmartonu Tyskiego 02.09.2018. Uzyskany wynik 1:10:49 pozwolił zająć 3 miejsce w klasyfikacji generalnej. Zwyciężył Arkadiusz Gardzielewski z WKS Śląsk Wrocław, reprezentant Polski w minionych Mistrzostwach Europy w maratonie.

To już kolejny dobry występ Redzkiego biegacza, w tym roku zajmował już czołowe miejsca w wielu imprezach biegowych m.in. w Gdańsku 25.08 – 2 miejsce na dystansie 5km podczas Biegu Pocztowca, 2 miejsce Półmaraton Ziemi Puckiej 28.07,  4 miejsce w Biegu św. Jakuba w Lęborku na dystansie 10km. Sebastian  Zwyciężył również  Bieg Stolema w Gniewinie na dystansie 6km.

Sukces nie bierze się z przypadku, to efekt ciężkiej pracy, wielu wyrzeczeń i konsekwencji w działaniu dodaje Sebastian. Obecnie jestem w trakcie przygotowań do 40 PZU Maraton Warszawski, który będzie zwieńczeniem mojej 15 letniej przygody z bieganiem. Start maratonu jest 30.09.2018. Zachęcam czytelników do aktywnego spędzenia wolnego czasu, ruch to zdrowie – zdrowie to ruch,  nie dowie się ten kto nie spróbuje.