Dzisiaj mamy: Poniedziałek, 26 Sierpień 2019

Powiatowa Licealiada w Piłce Nożnej Chłopców 6 - osobowej. Sprawdź kto zwyciężył

Środa, 15 Maj 2019

W dniach 14 - 15.05.2019 roku na boisku wielofunkcyjnym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Nożnej Chłopców 6 - osobowej.

W ścisłym finale wystąpiły 4 najlepsze drużyny spośród 8, które wzięły udział w eliminacjach. Zwycięzcą turnieju została drużyna Powiatowego Zespołu Szkół  nr 3 w Wejherowie, która po raz pierwszy wygrała te zmagania. Zawody zostały rozegrane w naszym powiecie dopiero po raz trzeci w historii  i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, a mecze były bardzo emocjonujące. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami które wręczali: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.