Dzisiaj mamy: Sobota, 25 Maj 2019

Wybił szybę w autobusie. Grozi mu nawet do 5 lat więzienia!

Piątek, 22 Luty 2019

Policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który wybił szybę w autobusie. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Został już przesłuchany i usłyszał zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

W poniedziałek funkcjonariusze prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie otrzymali informację o wybiciu szyby w autobusie MZK. Natychmiast udali się na miejsce zdarzenia, gdzie rozpytali świadków o okoliczności całego zajścia. Straty, jakie spowodował sprawca, zostały oszacowane na kwotę około 1000 zł. Policjanci po krótkiej penetracji terenu zatrzymali 30- letniego mężczyznę odpowiedzialnego za uszkodzenie mienia. Jak się okazało zatrzymany uszkodził szybę uderzając w nią materiałową torbą, w której znajdował się wałek i taca do malowania.

Zatrzymany został przez mundurowych poddany badaniu alko-testem, które wykazało, że miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Został przesłuchany przez śledczych oraz usłyszał zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Komentarze